Překlady

Oblasti překladu:

Literatura, psychologie, filozofie, korespondence, průvodce, výpočetní technika, technické manuály, ezoterika aj.

Objednání překladu:

Vzhledem k jisté nepravidelnosti této profese (někdy se stává, že jsem „zavalena“ prací, jindy je situace volnější) preferuji telefonickou domluvu. Pokud není vaše zakázka urgentní, můžete mi ji poslat e-mailem.

Cena:

Cena za normostranu (60 x 30 úhozů na stránku, tj. počet slov + počet znaků/1800 ve „Wordu“ v nabídce „Nástroje“) se stanovuje předem se zohledněním odbornosti, náročnosti překladu a termínu (např. formou zaslání ukázky textu e-mailem). Cena překladů začíná od 200,- Kč za normostranu z AJ do ČJ. Stálým klientům při určitém měsíčním množství a v případě vyššího objemu zakázky poskytuji slevy. Je možné se také dohodnout na ceně za tzv. "zdrojové slovo", tedy za slovo v originálním textu.

Dodání překladu:

Vyhotovenou práci Vám mohu zaslat e-mailem, předat na flash disku nebo v tištěné podobě osobně, uložit na hromadné uložiště... záleží jen na Vašem přání.

Kontrola:

Správnost překladů konzultuji v případě potřeby s profesionály v jednotlivých oborech nebo s dalšími překladateli či s rodilým mluvčím.

Platební podmínky:

Platbu je možno provádět zálohově, v hotovosti, na účet nebo na dobírku. Formu úhrady je potřeba dohodnout předem. Využívám služeb přímého bankovnictví, jsem tudíž okamžitě informována o příchozí platbě. Práci odešlu po obdržení úhrady, u stálých klientů po dohodě i jinak.